Covid-19 İle Mücadelede Yemek Hizmeti

Corana virüs ile mücadele kapsamında bilindiği gibi toplu mekanlar, restorant ve cafe gibi yerler geçici bir süre kapatılmıştır. Sağlıklı, temiz ve hijyenik olarak sunulan yemeklerimiz ile müşterilerimizin sağlığını en üst düzeyde tutmaktayız. Kübra Catering Toplu Yemek Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Yemek Hizmeti

Avrupa Yakasına Yemek Servisi gerçekleştiren Kübra Catering herşeyden önce siz değerli müşterilerimiz için; Taşıma Yemek Hizmeti, Okullara Yemek Hizmeti, Otellere Catering Hizmeti, Hastanelere Yemek Hizmeti, Fabrikalara Yemek Hizmetleri, Şantiyelere Yemek Hizmeti ’ne devam etmektedir.


Kübra Catering yıllardan beri süregelen tecrübesi ile kaliteden hiç bir zaman ödün vermemiştir. Toplumun, sevdiklerinizin ve kendi sağlığınız için Kübra Catering ’de temizlik ve hijyen çağrısına öncülük etmektedir. Bunun içinde yemek hizmetine devam ederek temizlik ve hijyeni ön planda tutmaktadır. Corona Virüsün yayılmasını önlemek için alınan tüm tedbirlerle hizmetlerine profesyonel kadrosuyla devam etmektedir.

iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Taşıma Yemek Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.