Taşıma Yemek servisi

Kübra Catering üretim tesislerinde üretilen yemekler, tecrübeli kadromuz tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayından geçmektedir.. Taşıma yemek servisi hizmeti daha az maliyetli olması sebebiyle de çokça tercih edilen çözümlerden biridir. Taşıma yemek servisi hizmetimiz gerçekleştirilirken gıda mühendislerimiz tarafından denetlenerek sizlere ulaşmaktadır. Lezzetli yemeklerimizin, tazelikleri bozulmadan özel ekipmanlarımızla güvenilir ve sıcak bir şekilde müşterilerimize getirmekteyiz.

En kaliteli malzemeler ile en hijyenik şartlarla ürettiğimiz yemekleri müşterilerimizin mesai saatlerine uygun olarak taşıma yemek servisi sunmaktayız. Yemeklerimizin taşınması ve müşteriye ulaştırılması süreci, hem lezzet hem de mikrobiyolojik koruma açısından çok önemlidir. Dış ortamın havasıyla temas sıfıra indiğinden, hijyen prensiplerinin bütün gerekliliklerini yerine getirebiliyor ve yemeğinizi beklediğiniz kalitede müşterilemize ulaştırıyoruz. Kübra Catering olarak paslanmaz çelikten üretilen gastronom kaplar içerisine ürettiğimiz yemeklerimizi koyarak müşterilermize sunmaktayız.


Türkiye'de Catering Organizasyon Çalışmaları

Kübra Catering olarak diğer toplu yemek firmaları arasında ün kazandık. Kübra Catering taşıma yemek servisinde işyerlerine, okullara, şantiyelere, fabrikalara ve otellere taşıma yemek servisi hizmeti sunup, onlarca kişinin güveni ve memnuniyetini kazanarak müşterilerimize en iyisini sunmaktayız. Diğer tüm toplu yemek üretim hizmetimiz alanlarında olduğu gibi, taşıma yemek servisimiz de müşterimizin yanındadır. Lezzet anlayışınızdan ödün vermeden, kaliteli toplu yemek servisimiz için Kübra Catering olarak en büyük desteğiniz olacağız. Çünkü biz, gücümüzü ve özverimizi, yalnızca sizlerin memnuniyetinden almaktayız.

iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Taşıma Yemek Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.