Kübra Catering Kurumsal

İstanbul Avrupa Yakasındaki iş yerlerine ve catering hizmetine ihtiyaç duyan tüm işletmelere profesyonel ekibimiz ile hizmet sağlamaktayız.

Kübra Catering Olarak;

1997 yılından beri İstanbul Avrupa Yakası’ndaki iş yerlerine günlük tabldot yemek servisinin yanı sıra davet, organizasyon, piknik, kokteyl ve düğünlere toplu yemek üretimi hizmetiyle en özel günlerinizde sizin yanınızdayız.
Sizi “Bugün ne yesek?”, “ Ne yemek yapsak?” derdinden kurtarıyoruz. Personelinize sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemeklerimizi sunmanız için buradayız. Özel günlerinizde misafirlerinize en lezzetli yemeklerimizi ikram etmeniz için bir telefon uzağınızdayız.

Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli ve sağlık dostu menüler, Kübra Catering ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. Temel felsefemiz olan hijyenik üretim koşullarında, usta aşçılarımız tarafından hazırlanmış olan lezzetli ve sağlıklı tüm yemeklerimizi misafirlerinize ve personelinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Kübra Catering | Toplu Yemek Firması

 

30

Kişilik Profesyonel Ekip

 

50

'den fazla farklı sektör

 

100

'lerce yemek çeşiti

Neden Biz ?

Firmamızın ürettiği ve sizlere sunduğu bütün yemek çeşitlerinde kullanılan malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü'nün onayından geçmiş ürünlerdir. İstanbul catering firmaları arasında her zaman kaliteli ve güvenli bir şekilde var olmamızın sebebi bu ilkeleri kendimize aşılamaz kural belirlememizdir. 

Kübra Catering | Catering Firması

 

Kaliteli Üretim

Kullandığımız tüm malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü'nün onayından geçmiş ürünlerdir.

 

Lezzetli Yemekler

Usta aşçılarımız ile birlikte en iyi pişirme yöntemlerini kullanarak, tatlarını ve besin değerlerini koruyarak lezzetli menüler hazırlıyoruz.

 

Kaliteli Ürün

En taze, en sağlıklı ve en güvenilir malzemeyi sağlayan tedarikçilerle çalışıyor ve tadı damağınızdan silinmeyecek lezzetler üretiyoruz.

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.