Catering

Kübra Catering, iş merkezleri, bankalar, sanayi kuruluşları, okullar, hastaneler vb. kurumların toplu yemek hizmetlerini ve catering hizmetlerini sağlar.

Catering Firmalarında Öncü

Catering yiyecek tedarik etme, toplu olarak yemeklerin pişirilmesi ve servis edilmesi hizmetine denir. Günümüzde iş yerlerine, davet ve organizasyonlara catering hizmeti verilir. Kübra Catering, iş merkezleri, bankalar, sanayi kuruluşları, okullar, hastaneler ve birçok kurumun toplu yemek hizmetlerini ve özel yemek ve catering hizmetlerini karşılamak amacı ile kurulmuştur. Kübra Catering; lezzete, kaliteye, estetiğe, hijyene verdiği önemle ve hızlı hareket etme yeteneğiyle yepyeni bir Catering anlayışını oluşturmak üzere yola çıkmıştır ve 20 yıldır bu bilinçle devam etmektedir. 1997’den beri yemek sektöründe yükselen bir başarı grafiği çizen köklü firmalarındandır.

Ayrıca daha az maliyetli olması sebebiyle de çokça tercih edilen çözümlerden biridir. Taşıma yemek hizmetimizde sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemeklerimizi istediğiniz zaman diliminde sizlere ulaştırıyor ve güler yüzlü çalışanlarımızla servisimizi gerçekleştiriyoruz.

Teklif İsteyin


Catering Hizmetinde Üstün Damak Zevki

Kübra Catering, "Toplam Kalite Yönetimi" çerçevesi altında tamamen cateringe özgü geliştirdiği “Kalite Kontrol Departmanı” ile hijyen anlayışını ve üstün damak zevkini her daim en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Kübra Catering, bilgisayar sistemi kontrollü alt yapısı ile teknolojinin sağladığı en son imkânları kullanarak, hedeflerini her koşulda bir adım öteye taşımasına yardımcı olur. Departmanlara ayrılmış olan personellerimiz haftanın belirli gününde; müşteri ilişkileri yönetiminden, hijyen standartlarına, kalite yönetiminden, gıda güvenliğine kadar çeşitli konularda eğitime tabi tutulurlar. Bu eğitimlerle hedefimiz, en iyisi olmak ve sürekli gelişim sağlamaktır.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Özellikler işyerlerinde pişirme ve hazırlama konusunda ekstra bir bölüm bulunmuyorsa catering hizmeti sizler için bulunmaktadır.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Belirtmiş olduğunuz kişi sayısına göre aynı porsiyon ve aynı düzende yemek hizmeti sağlamaktayız.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Temiz ve hijyenik ortamlarda yaptımız yemekler ile sizlerin sağlığınız için önem vermekteyiz.Catering

Etiket Bulutu
#Catering Firmaları#İstanbul Catering Firmaları#En İyi Catering Firmaları#Catering Fiyatları
#Catering Şirketleri#Yemek Catering#Catering Yemek Şirketleri#Catering İstanbul
#Catering Hizmetleri#Catering Organizasyon#Avrupa Yakası Catering Firmaları
iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Catering İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.