Tabldot Yemek

Tabldot Yemek yemek hizmeti veren Kübra Catering, gıda mühendislerinin sorumluluğunda profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde Tabldot Yemek üretimi yapar.

Tabldot Yemek Firmalarında Öncü

Tabldot yemek Fransızca “misafir sofrası” anlamına gelen Table d’hote ifadesinden Türkçe'ye geçmiştir. Genel olarak, tabldot yemek seçmesiz ve çeşitli yemekleri kapsayan, müşterilere sabit bir ücret karşılığında sunulan menülerdir. Tabldot yemek hizmeti veren Kübra Catering, en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ürünleri temin ederek, profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde tabldot yemek üretimi yapar.

Kübra Catering mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak yemek sevkiyatı (servis) yapar. Tabldot yemekleri sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapar. Kübra Cateringuzun yılladır tecrübesiyle kaliteden en ufak bir ödün vermeden zamana karşı yarışır. Tabldot yemekleri iş yerlerine, fabrikalari düğün, davet ve tüm organizasyonlarına en kısa zamanda yetiştirir. Müşterinin talepleri doğrultusunda, istenilen yere, istenildiği saatte (7/24) yemek sunumu ve yemek sonrası hizmetler vermektedir.
Teklif İsteyin

Kübra Catering Catering Hizmeti

Toplu yemek servisinde sunum kolaylığı ile sizlere destek sağlıyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Bizlere iletmiş olduğunuz kişi sayısınca porsiyon belirleyerek yemek hizmeti sağlaıyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Kaliteli ve lezzetli besin değerleri ile hizmet sunuyoruz.Tabldot Yemek

Etiket Bulutu
#Tabldot#Tabldot Fiyatları#Tabldot Firmaları#Tabldot Yemekleri
#Tabldot Şirketleri#Tabldot Yemek Şirketleri
iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Catering İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.