Catering Organizasyon

İçinde yiyecek ve içecek olan tüm yemekli alanlarda uygulanan sisteme catering organizasyon denilmektedir. Diğer bir deyişle Catering'in Türkçe anlamı "Ziyafet Hizmetleri" olarak da söylenebilir.


Türkiye'de Catering Organizasyon Çalışmaları

Catering organizasyonu 1980 yıllarında Türkiye'ye aktif olarak kullanılmaya başlanmış hizmet dalıdır. İlk yıllar sadece oteller tarafından uygulanan Catering organizasyonları yıllar geçtikçe gelişmiş ve ihtisas yapmaya başlayan firmaların artması ile daha çok şekillenmeye başlamıştır. Ülkemizin catering organizasyon sektörüyle tanışmasından bu yana alanında çok hızlı ilerlemeler kaydedilmiştir. Örneğin eskiye göre bir çok özel davet ve kutlama organizasyonlarında tercih edilen catering organizasyon sıradan davetlere nazaran daha keyifli geçmesini sağlar.


Catering Organizasyon Hangi Alanlarda Kullanılır?

Catering organizasyonunda tek bir kullanım alanı yoktur. Profesyonel iş hayatının içinde bir çok alanda Catering hizmeti kullanılır. Örnek vermek gerekirse, fabrikalar, şantiyeler, okullar, hastaneler ve oteller gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Catering organizasyonu özel günlerimiz de eşlik etmeye hızla devam etmektedir. Kısacası içinde yiyecek ve içecek olan tüm davetlerde catering organizasyonu kullanılmaktadır.

iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Taşıma Yemek Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.