Catering İstanbul

Uzman ve uzun yıllar çalışmış kişilerle birlikte toplu davetlerinizde ve iş yerinizdeki yemek ihtiyacınızı gidermek için İstanbul’daki Catering firmalarını sizlerle.

İstanbul Catering Hizmeti

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler halinde hizmet veren catering firma sektörleri oluşmaktadır. Catering firmaları için yaptıkları işin kolay olmadığını söylemek mümkündür. Çünkü her bir bireyin damak zevkleri farklı olduğu gibi orta yolu bulup toplu verdiğiniz bir yemekte o damak tadını tutturmak ustalık ister. Bu yüzden konusunda uzman ve uzun zamandır profesyonel bir ekip ile çalışan Kübra Catering firmasını tercih edebilirsiniz. İstanbul’daki catering firmamızda tüm hizmetler kusursuz şekilde hazırlanarak sunuluyor. Toplu davetlerinizde veya iş yeri gibi yemek ihtiyacınızın olduğu her yerde İstanbul’daki şubemizle yanınızdayız.
 

Catering İstanbul

Etiket Bulutu
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.