Yemek Catering

Kübra Catering, başarılı ve verimli bir iş hayatı için, kaliteli malzemelerle sunulmuş, sağlıklı, lezzetli ve güzel bir yemek için Yemek Cateringleri sizin yanınızda.

Sağlıklı Ve Lezzeti Tatlar ile Yemek Catering

Kübra Catering yemeklerimizde sağlıklı yaşamın ve beslenmenin önemini bildiğimizden menülerimizde kullandığımız ürünlerimizi titizlikle seçiyoruz ve en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz.

Amacımız insan sağlığını olumlu yönde etkileyerek, vitamin ve protein açısından yeterli yemek sağlamaktır. Kübra Catering ailesi olarak tüm bu ihtiyaçlara eksiksiz cevap verebilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için yemek ve hizmet yelpazesini geniş tutarak ilerliyoruz. Yemeklerimizde hijyen ve kalite standartlarını azami derecede uygulayıp profesyonel takım ruhu ve ekip çalışmasıyla catering faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
 

Yemek Catering

Etiket Bulutu
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.