Catering Fiyatları

Çalışanların beslenmesini sağlıklı ve düşük maliyet ile tedarik eden catering fiyatları, iş yerlerine performans olarak da fayda sağlamaktadır.

Uygun Catering Fiyatları

Catering firmaları iş yerlerinde veya topluluk olan yerlerde daha pratik ve ekonomik yemek çözümüdür. İşverenler çalışanlarının sağlıklı, hijyenik ve düşük bütçeyle beslenmesini sağlar. Catering fiyatları iş yerlerinin zamandan ve performanstan idareli harcama yapmasını sağlayan firmalardan oluşmaktadır. Catering fiyatlarında personelin bu kriterlere göre belirlenmiş olmasına dikkat etmesi gerekmektedir. Yemek hizmeti veren firmalar genel olarak kendi belirlediği menüleri müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Kübra Catering ’de sizin bütçelerinizi düşünerek uygun fiyata yemek sunmaktadır. Tek iş yerlerinize değil düğün, nişan, doğum günü gibi özel davetlerde de Kübra Catering yanınızda olacaktır.
 

Catering Fiyatları

Etiket Bulutu
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.