Catering Hizmetleri

Sağlıklı, taze ve çeşitli damak tatlarına uygun yapılan yemeklerimiz ile çalışanlarınıza catering hizmeti ile lezzetli bir öğle yemeği keyfi yaşatabilirsiniz.

Profesyonel Catering Hizmetleri

Catering günümüzde toplu yemek hizmeti veren firmalara söylenir. Topluluk olan her yerde daha pratik ve ekonomik catering hizmetleri çözümdür. Şirketler kendi yemek ihtiyaçlarını tedarik edemedikleri zaman yemek firması arayışına girmektedirler. Çalışanların beslenmesini sağlıklı ve düşük maliyetler ile tedarik eden Catering firması, işyerlerine performans olarak da fayda sağlamaktadır. Catering hizmetlerinde insan sağlığı ön planda olduğu için gıda sicil sertifikası olan firmalar ile çalışmanız sizin ve toplu yemek alan kişilerin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kübra Catering ailesi olarak da siz değerli müşterilerimize toplu yemek konusunda lezzetli, kaliteli ve hijyenik catering hizmetlerimizi veriyoruz. Ayrıca günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler Kübra catering ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşıyor.
 

Profesyonel Catering Hizmetleri

Etiket Bulutu
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.