Esenler Catering

Esenler Catering fiyatları konusunda oldukça uygun fiyatlı politika izleyen Kübra Catering, lezzetli ve sağlıklı yemekler yapmakta ve beğeninize sunmaktadır.

Kübra Catering
Esenler Catering

Tadı Damaklarda Kalan Lezzet!

 

Kübra Catering olarak Esenler catering yemek üretimimizde hijyenik, kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak müşterilerimize en iyisini sunmaktayız. Menüler halinde sunulan yemeklerimizle müşterilerimize ev yemekleri tadında lezzetler sunmaktayız. Kübra Catering olarak Esenler catering hizmetimizi okul, işyerleri, ofis, hastane ve otellere toplu yemek vermekteyiz. Sizlerde teklif alarak çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Esenler Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.