Sultangazi Toplu Yemek

Kübra Catering olarak Sultangazi bölgesinde toplu yemek hizmetine ihtiyaç duyan tüm sektörlere sağlıklı ve hijyenik yemekler ile catering hizmeti sunuyoruz.

Kübra Catering
Sultangazi Toplu Yemek

Ev Yemeği Gibi Lezzet!

 

Kübra Catering olarak Sultangazi ilçesinde catering ihtiyacı duyan tüm işletmelere uygun maliyetli douyurucu ve sağlıklı toplu yemek hizmeti sunmaktayız. Toplu yemek hizmetimizi tercih ederek sizlerde deneyimli aşcılarımızın hijyenik alanlarda hazırlamış olduğu ev yemeği tadında yemeğe ulaşabilirsiniz.Sizlere daha iyi bir catering hizmeti vermek için çalışmaktayız.
 
Sultangazi'de bulunan hastane, okul, fabrika ve şantiyelere toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Sultangazi Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Teklif İsteyin

package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.