Sultangazi Tabldot Yemek

Catering şirketleri arasında öncü olan Kübra Catering olarak, Sultangazi Catering profesyonel aşçılarımız ile müşterilerimize lezzetli yemekler sunmaktayız.

Kübra Catering
Sultangazi Tabldot Yemek

Kalitenin Adresi!

Kübra Catering olarak Sultangazi bölgesinde yemek ihtiyacı duyan tüm firmalara tabldot hizmeti veriyoruz. Sağlıklı ve ev yemeği lezzetinde olan yemeklerimizi adresinize kadar teslim ediyoruz. Sultangazi tabldot yemeklerimiz 4 çeşit olup uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
 
 
Sultangazi tabldot yemeğimiz işyerlerine, hastanelere, fabrikalara, okullara ve otellere tabldot yemek hizmeti sunuyoruz. Sultangazi Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.