Kağıthane Yemek Firmaları

Kağıthane yemek firmaları arasında daha uygun ve zamandan tasarruf edebileceğiniz şekilde sizlere taşıma yemek hizmeti veriyoruz.
Beylikdüzü Yemek Firmaları

Kübra Catering
Kağıthane Yemek Firmaları

Lezzetli Yemek Çeşitleri!

Kübra Catering olarak Kağıthane ilçesinde yemek ihtiyac duyan tüm sektörlere catering hizmeti vermekteyiz. Steril ortamlarda özenle hazırladığımız yemeklerimizi tercih ederek sizlere daha kaliteli bir catering hizmeti vermek için çalışıyoruz. Kağıthane yemek firmaları arasında daha uygun ve zamandan tasarruf edebileceğiniz şekilde sizlere taşımave yemek hizmetlerimizi sunmaktayız.

 

Kağıthane bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.