Gaziosmanpaşa Toplu Yemek Şirketleri

Gaziosmanpaşa toplu yemek şirketleri arasında yerini almış olan Kübra Catering, deneyimli personelleri ile en kaliteli ve lezzetli yemekleri sizlere sunuyor!
Avcılar Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering
Gaziosmanpaşa Toplu Yemek Şirketleri

Sağlıklı Lezzet!

 

Kübra Catering olarak toplu yemek şirketleri arasında Gaziosmanpaşa ilçesindeki tüm firmalara catering hizmeti veriyoruz. Lezzetli ev yemeği tadında olan yemeklerimizi uygun fiyatlarla sizlere catering hizmeti vermekteyiz. Gaziosmanpaşa toplu yemek şirketleri arasında deneyimli personellerimiz ile her türlü sektörlere taşıma yemek hizmeti vermekteyiz. Sizde catering hizmetimizi tercih ederek hem zaman hem de maliyetten açışından tasarruf edebilirsiniz.
 
Gaziosmanpaşa bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde toplu yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.