Esenyurt Catering Fiyatları

Kübra Catering olarak Esenyurt ilçesinde catering ihtiyacı olan tüm yerlerin yemeklerini toplumsal damak tadına hitap edecek şekilde hazırlayıp servis ediyoruz.
Beylikdüzü Yemek Firmaları

Kübra Catering
Esenyurt Catering Fiyatları

Güvenilir Lezzet!
 

Kübra Catering olarak Esenyurt ilçesinde yemek ihtiyacı duyan firmalara catering hizmetini karşılıyoruz. Sağlıklı ve ev yemeği tadında olan yemeklerimizi tercih ederek hem zamandan tasarruf ederek hem de çalışanlarınızın tam perfomansında çalışmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Esenyurt bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.