Çatalca Toplu Yemek

Çatalca Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kübra Catering
Çatalca Toplu Yemek

Tadı Damağında Kalan Lezzet !

Kübra Catering, Çatalca bölgesinde yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlere uygun fiyatlarla toplu yemek hizmeti vermektedir. Hijyen ve sağlığı ön planda tutan Kübra Catering, uzman kadrosu ve deneyimli personelleri ile sizlerin daha kaliteli bir hizmet almanız için çalışmaktadır. 
 
Çatalca'da bulunan hastane, okul, fabrika ve şantiyelere toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Çatalca Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.