Çatalca Tabldot Yemek

Kübra Catering olarak Çatalca bölgesinde yemek ihtiyacı duyan tüm firmalara kaliteli ve sağlıklı malzemelerden yapılan yemekler ile tabldot hizmeti veriyoruz.

Kübra Catering
Çatalca Tabldot Yemek

Adresinize Kadar Teslim Ediyoruz!

Kübra Catering olarak Çatalca bölgesinde yemek ihtiyacı duyan tüm firmalara tabldot hizmeti veriyoruz. Ev yemeği tadında olan yemeklerimiz 4 çeşit olup, hijyenden ödün vermeden temiz ve sağlıklı yemek tüketmeniz için çalışıyoruz.  
 
Çatalca tabldot yemeğimiz işyerlerine, hastanelere, fabrikalara, okullara ve otellere tabldot yemek hizmeti sunuyoruz. Çatalca Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.