Çatalca Yemek Firmaları

Kübra Catering, yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlere kaliteden ve hijyenden asla ödün vermeden, uzman teknik kadrosu ve deneyimli mutfak ekipleri ile Çatalca bölgesine catering hizmeti vermektedir.
Beylikdüzü Yemek Firmaları

Kübra Catering
Çatalca Yemek Firmaları

Lezzette Sınır Tanımayana!

Kübra Catering, yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlere kaliteden ve hijyenden asla ödün vermeden, uzman teknik kadrosu ve deneyimli mutfak ekipleri ile Çatalca bölgesine catering hizmeti vermektedir. Kübra Catering, sizlerin uygun fiyatları ile sağlıklı, ev yemeği tadında, lezzetli yemek ihtiyacını kaşılamak için çalışmaktadır.

Çatalca bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.