Büyükçekmece Catering Fiyatları

Kübra catering olarak Büyükçekmece ilçesinde yemek ihtiyacı duyan işyerlerine, hastanelere, fabrikalara, okullara ve otellere catering hizmeti sunuyoruz.
Beylikdüzü Yemek Firmaları

Kübra Catering
Büyükçekmece Catering Fiyatları

Kapınıza Kadar Getiriyoruz!

Kübra Catering Büyükçekmece' de yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlere catering hizmetini karşılamaktadır. Hijyenden ödün vermeden temiz ve lezzetli catering hizmetimizden faydalanarak ayrıca zamandan ve mekandan da tasarruf edebilirsiniz. Büyükçekmece catering fiyatları arasında uygun fiyatıyla daha iyi bir hizmet veriyoruz.

 

Büyükçekmece bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.