Büyükçekmece Yemek Firmaları

Kübra Catering Büyükçekmece Yemek Firmaları olarak, kusursuz aşçılarımız ve deneyimli personellerimiz ile hijyen konusunu dikkate alarak temiz ve lezzetli yemeklerimizi sizlere uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Kübra Catering, yöresel ev yemekleri tadında üretmiş olduğu yemekleri ile ün kazanmıştır.
Avcılar Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering
Büyükçekmece Yemek Firmaları

Kaliteli Ve Güvenilir Yemek

Sizlerin en iyi şekilde beslenebilmeleri için en iyi yemek firmaları arasında olan Kübra Catering olarak kapınıza kadar hizmet veriyoruz. En uygun fiyatlarla sizlerin daha sağlıklı yemekler yemeniz için kaliteli, hijyenik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 
 
Büyükçekmece yemek firmalarına ihtiyaç duyan tüm sektörlerin yemek ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Hastane, okul, anaokulu, ofis ve şantiyeler gibi tüm alanlara hizmet veriyoruz. 
Büyükçekmece yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.