Arnavutköy Catering

Arnavutköy catering firmaları arasında öncü olan Kübra Catering. Her sektöre özel olarak üretilen sağlıklı ve taze yemekleri müşterilerine servis etmektedir.

Kübra Catering
Arnavutköy Catering

Ev Yemekleri Tadında!

 

Arnavutköy Catering yemek firmaları arasında öncü Kübra Catering olarak, hijyenik kurallarına uyarak yaptığımız yemeklerimizi taşıma hizmetiyle müşterilerimizin iş saatlerine göre dağıtım yapmaktayız. Arnavutköy Catering, bölgesindeki hastane, şantiye, otel, firma ve okullara dağıtım hizmeti sağlamaktayız. Güvenilir ve kaliteli malzemelerle müşterilerimize üretmiş olduğumuz yemekleri en iyi şekilde sağlamaktayız. Arnavutköy Catering firmalarını arayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler.

Arnavutköy Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.