Tabldot Yemek

Tabldot Yemek

Tabldot yemekFransızca “misafir sofrası” anlamına gelen Table d’hote ifadesinden Türkçe'ye geçmiştir. Genel olarak, tabldot yemek seçmesiz ve çeşitli yemekleri kapsayan, müşterilere sabit bir ücret karşılığında sunulan menülerdir.

Tabldot yemekhizmeti veren Kübra Catering, en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ürünleri temin ederek, profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde tabldot yemek üretimi yapar.

Kübra Cateringmutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak yemek sevkiyatı (servis) yapar. Tabldot yemekleri sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapar.

Kübra Cateringuzun yılladır tecrübesiyle kaliteden en ufak bir ödün vermeden zamana karşı yarışır. Tabldot yemekleri iş yerlerine, fabrikalari düğün, davet ve tüm organizasyonlarına en kısa zamanda yetiştirir. Müşterinin talepleri doğrultusunda, istenilen yere, istenildiği saatte (7/24) yemek sunumu ve yemek sonrası hizmetler vermektedir.