Şişli Catering Fiyatları

Kübra Catering olarak, Şişli bölgesindeki catering hizmetine ihtiyaç duyan tüm sektörlere sağlıklı yemekler ile ayrıcalıklı catering hizmeti sunuyoruz.

Kübra Catering
Şişli Catering Fiyatları

Aranan Lezzetler!

 

Kübra Catering olarak Şişli bölgesinde yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlere catering hizmeti veriyoruz. Kaliteli malzemelerle ürettiğimiz lezzetli ev yemeği tadında olan yemeklerimizi tercih ederek çalışanlarınızın gönlüne taht kurabilirsiniz. Şişli Catering fiyatları konusunda uygun fiyatlı bir catering hizmeti almanız için çalışıyoruz.

 

Şişli bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.