Şişli Yemek Firmaları

Şişli yemek firmaları arasında yerini alan Kübra Catering, işini en kaliteli bir şekilde icra ederek lezzetli ve sağlıklı yemekler yapar ve sizlere ulaştırır.

Kübra Catering
Çatalca Yemek Firmaları

Sınır Tanımayan Lezzet!

 

Kübra Catering, yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlere kaliteden ve hijyenden asla ödün vermeden, uzman teknik kadrosu ve deneyimli mutfak ekipleri ile Şişli bölgesine catering hizmeti vermektedir. Kübra Catering, sizlerin uygun fiyatları ile sağlıklı, ev yemeği tadında, lezzetli yemek ihtiyacını kaşılamak için çalışmaktadır.

Şişli bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.