Sultangazi Toplu Yemek Şirketleri

Catering şirketleri arasında öncü olan Kübra Catering olarak, Sultangazi Catering profesyonel aşçılarımız ile müşterilerimize lezzetli yemekler sunmaktayız.

Kübra Catering
Sultangazi Toplu Yemek Şirketleri

Keyifli Bir Ziyafet!

Kübra Catering olarak toplu yemek şirketleri arasında Sultangazi semtindeki tüm alanlarda catering hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Ev yemeğini andıran lezzeti ile yemeklerimizi deneyimli aşçılarımız ile siz müşterilerimize özel olarak hazırlamaktayız. Siz de lezzetli yemeklerimizi tercih ederek çalışanlarınız ile keyifli bir yemek molası geçirebilirsiniz.
 
Sultangazi bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde toplu yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.