Sultangazi Catering Fiyatları

Sultangazi catering fiyatları konusunda bütçe dostu olan Kübra Catering, lezzetli ve sağlıklı menüler ile catering hizmeti sunuyor.

Kübra Catering
Sultangazi Catering Fiyatları

Lezzetin Doruğu!

 

Kübra Catering olarak Sultangazi bölgesinde yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlerin catering hizmetini karşılıyoruz. Ev yemeği lezzetinde olan yemeklerimizi hazırlarken temizliğe önem vererek hijyenik bir ortamda hazırlıyoruz. Sultangazi Catering fiyatları konusunda sizlere kusursuz bir hizmet deneyimi yaşatıyoruz.

 

Sultangazi bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde Catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.