Silivri Catering Fiyatları

Catering şirketleri arasında öncü olan Kübra Catering olarak, Silivri Catering profesyonel aşçılarımız ile müşterilerimize lezzetli yemekler sunmaktayız.

Kübra Catering
Silivri Catering Fiyatları

Yemek Bizim İşimiz!

Kübra Catering olarak Silivri'de yemek ihtiyacı duyan bütün firmalara yemek hizmeti vermekteyiz. Sizde Kübra Catering'i tercih ederek güvenli, sağlıklı ve lezzetli yemeklere ulaşabilirsiniz. Silivri Catering fiyatlarımız oldukça uygundur. Her bütçeye göre Catering hizmeti vermekteyiz.

 

Silivri bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.