Silivri Catering

Catering firmaları arasında öncü firmalardan biri olan Kübra Catering, Silivri bölgesine lezzetli ve sağlıklı yemekler ile catering hizmetinde bulunuyor.

Kübra Catering
Silivri Catering

Lezzet Dolu Yemeklerle Profesyonel Hizmet!

 

Kübra Catering olarak Silivri Catering firmaları arasında kaliteli, sağlıklı ve güvenilir malzemelerden yapmış olduğumuz yemek üretimlerini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Silivri Catering müşterilemize sunmuş olduğumuz yemek hizmetimiz sayesinde bizi tercih eden sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kübra Catering her sektöre ait menülerimiz ve çeşitli yemeklerimizle sizlerin mesai saatlerinizi dikkate alarak dağıtım hizmetini yerine getirmekteyiz.

Silivri Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.