Silivri Catering

Catering şirketleri arasında öncü olan Kübra Catering olarak, Silivri Catering profesyonel aşçılarımız ile müşterilerimize lezzetli yemekler sunmaktayız.

Kübra Catering
Silivri Catering

Lezzet Dolu Yemekler!

Kübra Catering olarak Silivri Catering firmaları arasında kaliteli, sağlıklı ve güvenilir malzemelerden yapmış olduğumuz yemek üretimlerini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Silivri Catering müşterilemize sunmuş olduğumuz yemek hizmetimiz sayesinde bizi tercih eden sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kübra Catering her sektöre ait menülerimiz ve çeşitli yemeklerimizle sizlerin mesai saatlerinizi dikkate alarak dağıtım hizmetini yerine getirmekteyiz.

Silivri Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.