Güngören Toplu Yemek Şirketleri

Firma olarak yemeklerimizin sağlıklı ve lezzetli olması için kaliteli ürünler tercih ederek sizlerin daha iyi bir yemek hizmeti almanız için çalışıyoruz.
Avcılar Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering
Güngören Toplu Yemek Şirketleri

Hizmet ve Kalitede Sınır Tanımayana!

Kübra Catering olarak toplu yemek şirketleri arasında Güngören ilçesindeki yemek ihtiyacı duyan tüm firmalara catering hizmeti veriyoruz. Firma olarak yemeklerimizin sağlıklı ve lezzetli olması için kaliteli ürünler tercih ederek sizlerin daha iyi bir yemek hizmeti almanız için çalışıyoruz. Güngören toplu yemek şirketleri arasında firmamızı tercih ederek uygun fiyatlı bir catering hizmeti alabilirsiniz.
 
Güngören bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde toplu yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.