Küçükçekmece Yemek Firmaları

Küçükçekmece yemek firmaları arasında daha uygun ve zamandan tasarruf edebileceğiniz şekilde sizlere taşıma yemek hizmeti veriyoruz.
Beylikdüzü Yemek Firmaları

Kübra Catering
Küçükçekmece Yemek Firmaları

Tarifsiz Ev Yemeği Lezzeti!

Kübra Catering olarak Küçükçekmece ilçesinde yemek ihtiyacınızın olduğu heran tüm sektörlere catering hizmetimizi sunmaktayız. Hijyenik ortamlarda tecrübeli aşçılarımız ile pişirdiğimiz yemeklerimizi tercih etmeniz ve sizlere kaliteli bir catering hizmeti vermek için çalışıyoruz. Küçükçekmece yemek firmaları arasında daha uygun bütceli ve zamandan tasarruf edebileceğiniz şekilde yemekleri kapınıza kadar getirmekteyiz.

 

Küçükçekmece bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.