Kağıthane Tabldot Yemek

Kağıthane Tabldot yemek hizmeti olarak bu bölgede bulunan firmaların yemek ihtiyaçlarını uygun fiyatlar ile karşılamaktayız.
Kübra Catering Kağıthane Tabldot Yemek

Kübra Catering
Kağıthane Tabldot Yemek

Birbirini Tamamlayan Lezzet!

Kübra Catering olarak Kağıthane bölgesinde yemek ihtiyacı duyan tüm müşterilerimize tabldot yemek hizmeti sunmaktayız. Deneyimli çalışanlardan oluşan tecrübeli kadromuz ile sağlıklı ürünler ile hazırladığımız tabldot yemeklerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Ev yemeğini aratmayan lezzetiyle tabldot yemeklerinizi kapınıza kadar getirme hizmetini sunmaktayız.
 
Kağıthane tabldot yemeğimiz işyerlerine, hastanelere, fabrikalara, okullara ve otellere tabldot yemek hizmeti sunuyoruz. Eyüp Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.