Kağıthane Catering Fiyatları

Hizmetimiz lezzetli yemeklerin keyfini çıkarmak isteyenler için idealdir. Özel menüler ve kişi sayısına göre fiyatlandırma seçenekleri sunar.
Kübra Catering Kağıthane Catering Fiyatları

Kübra Catering
Kağıthane Catering Fiyatları

Ev Yemeği Gibi!

 

Kübra Catering olarak Kağıthane bölgesinde her sektörün yemek ihtiyacını heran uygun fiyatlarımız ile karşılamaktayız. Kaliteli malzemelerle hazırlanan yemeklerimizi tercih etmeniz çalışanlarınızın sağlıklı ev yemeği tadını almasını sağlayabilirsiniz.Kağıthane catering fiyatları hizmetimizden yararlanmazın ve zamandan tasarruf etmeniz için özel olarak ayarlamaktayız.

 

Kağıthane bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Teklif İsteyin

package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.