Esenyurt Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering olarak toplu yemek şirketleri arasında Esenyurt bölgesindeki tüm sektörlere catering hizmeti vermekteyiz.
Avcılar Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering
Esenyurt Toplu Yemek Şirketleri

Sağlıklı Ve En Lezzetlisi!

Kübra Catering olarak toplu yemek şirketleri arasında Esenyurt bölgesindeki tüm sektörlere catering hizmeti vermekteyiz. Hijyenik ortamda hazırladığımız yemeklerimizi uygun fiyarlarla sizlere sunmaktayız. Toplu yemek hizmeti hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sizde toplu yemek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
 
Esenyurt bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde toplu yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.