Esenyurt Toplu Yemek

Esenyurt Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kübra Catering
Esenyurt Toplu Yemek

Kapınıza Kadar Getiriyoruz !

Kübra Catering olarak Esenyurt ilçesinde yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlere uygun fiyatlarla toplu yemek hizmeti veriyoruz. Toplu yemek hizmetimizden yararlanarak sizde hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz. Esenyurt toplu yemek olarak hijyene önem vererek hazırladığımız yemekler belirli bir kalite standartlarına uygun bir şekilde sizlere sunulmaktadır.
 
Esenyurt'ta bulunan hastane, okul, fabrika ve şantiyelere toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Esenyurt Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.