Esenyurt Tabldot Yemek

Esenyurt bölgesinde toplu yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlere sağlıklı ve hijyenik mutfaklarda yapılan tabldot yemekleri sunuyoruz.

Kübra Catering
Esenyurt Tabldot Yemek

Ev Yemeği Tadında Olan Tek Lezzet!

 

Kübra Catering olarak Esenyurt bölgesinde yemek ihtiyacı duyan tüm sektörlere tabldot hizmeti veriyoruz. Lezzetli yemeklerimiz 4 çeşit olup adresinize kadar teslim ediyoruz. Tabldot yemek hizmetimizden faydalanarak zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.
 
Esenyurt tabldot yemeğimiz işyerlerine, hastanelere, fabrikalara, okullara ve otellere tabldot yemek hizmeti sunuyoruz. Esenyurt Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.