Esenyurt Catering

Kübra Catering olarak Esenyurt bölgesinde catering ihtiyacı duyan sektörlere, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde hazırlamış olduğumuz yemeklerimizi sunmaktayız.
Beylikdüzü Catering

Kübra Catering
Esenyurt Catering

Tam Aradığınız Lezzetler!

Kübra Catering olarak Esenyurt bölgesinde catering ihtiyacı duyan sektörlere, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde hazırlamış olduğumuz yemeklerimizi sunmaktayız. Temizliğe önem vererek hazırlamış olduğumuz ev yemeği tadında olan yemeklerimizi denetim altında belirli bir kalite standartlarına uygun bir biçimde kontrol edilmiş olup, kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Esenyurt Catering olarak sizlerin daha sağlıklı ve daha lezzetli catering hizmeti almak için çalışıyoruz.


Esenyurt bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.