Büyükçekmece Tabldot Yemek

Kübra Catering olarak Büyükçekmece'de yemek ihtiyacı duyan yerlere tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Sağlıklı ve ev yemeği tadında olan tabldot yemeklerimizi kapınıza kadar getiriyoruz.

Kübra Catering
Büyükçekmece Tabldot Yemek

Uygun Fiyatlı Ev Yemeği Tadında!

Kübra Catering olarak Büyükçekmece bölgesinde yemek ihtiyacı duyan firmalara tabldot hizmeti veriyoruz. Ev yemeği tadında olan yemeklerimiz 4 çeşit olup, hijyene önem vererek temiz ve sağlıklı yemek tüketmeniz için çalışıyoruz. 
 
Büyükçekmece tabldot yemeğimiz işyerlerine, hastanelere, fabrikalara, okullara ve otellere tabldot yemek hizmeti sunuyoruz.
 

Büyükçekmece Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.