Beyoğlu Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering Beyoğlu toplu yemek şirketi olarak, kusursuz aşçılarımız ve deneyimli personellerimiz ile hijyen konusunu dikkate alarak temiz ve lezzetli yemeklerimizi sizlere uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Kübra Catering, yöresel ev yemekleri tadında üretmiş olduğu yemekleri ile ün kazanmıştır.
Avcılar Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering
Beyoğlu Toplu Yemek Şirketleri

Uygun Fiyatlı Tek Adres!

Kübra Catering Beyoğlu toplu yemek şirketi olarak, kusursuz aşçılarımız ve  deneyimli personellerimiz ile hijyen konusunu dikkate alarak temiz ve lezzetli yemeklerimizi sizlere uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Şirketimiz sağlıklı, uygun maliyetli ve kaliteli hizmet verebilmek için daima çalışmaktadır.
 
Beyoğlu bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız.
Sizde toplu yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.