Beylikdüzü Toplu Yemek

Beylikdüzü catering fiyatları arasında bütçe dostu sağlıklı menülerimizle kaliteli catering hizmeti sizleri bekliyor! size özel teklifler için hemen tıklayın.

Kübra Catering
Beylikdüzü Toplu Yemek

Doğal ve Güvenilir Lezzetler!

 

Kübra Catering olarak Beylikdüzü'nde yemek ihtiyacı olan alanlara uygun fiyatlarla öğle yemeğinizi adresinize kadar teslim ediyoruz. Kübra Catering, zaman ve maliyet açısından tasarruf etmek  isteyen firmalara sağlıklı ve en uygun fiyatlarla sizlere daha iyi bir hizmet sağlar. Üretmiş olduğumuz yemeklerimizi hijyenik bir ortamda üreterek sizlere lezzetli bir yemek hizmeti veriyoruz.
Beylikdüzü'nde bulunan hastane, okul, fabrika ve şantiyelere toplu yemek hizmeti vermekteyiz.


Beylikdüzü Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.