Beylikdüzü Yemek Firmaları

Beylikdüzü yemek firmaları arasındaki yerini alan Kübra Catering olarak kaliteli, sağlıklı ve sıcak yemekler ile catering hizmeti vermeye devam ediyoruz.
Beylikdüzü Yemek Firmaları

Kübra Catering
Beylikdüzü Yemek Firmaları

Uygun Fiyata Güvenilir Hizmet!

 

Kübra Catering olarak; Beylikdüzü Yemek Firmaları arasında yerimizi alarak kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Yemeklerimizi kaliteden ödün vermeden anne yemeği tadında kapınıza kadar teslim ediyoruz. Beylikdüzü yemek firmaları arasında bizi tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri düşük maliyetli hizmet vermemizden dolayıdır.

Beylikdüzü bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.