Beylikdüzü Catering

Kübra Catering olarak Beylikdüzü catering firmaları arasında sağlıklı, kaliteli ve kaliteli hizmet vermekteyiz
Beylikdüzü Catering

Kübra Catering
Beylikdüzü Catering

Kaliteli ve Ev Yemeği Tadında!

Kübra Catering olarak Beylikdüzü catering firmaları arasında sağlıklı, kaliteli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Çalışanlarınızın sağlıklı beslenmesi için catering hizmeti sizin için uygun olacaktır. Çalışanların sağlık beslenme gün içerisinde en iyi şekilde çalışmalarını sağlayacaktır. Beylikdüzü catering müşterilerimize sunmuş olduğumuz yemek hizmetimiz sayesinde bizi tercih eden sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kübra Catering her sektöre ait menülerimiz ve çeşitli yemeklerimizle sizlerin mesai saatlerinizi dikkate alarak dağıtım hizmetini yerine getirmekteyiz.

Beylikdüzü catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.