Başakşehir Tabldot Yemek

Çalışanlarınızın sağlıklı anne yemeği tadında yemek yemeleri için kullanmış olduğumuz ürünleri kaliteden ödün vermeden kapınıza kadar tabldot yemek getiriyoruz.
Başakşehir Tabldot Yemek

Kübra Catering
Başakşehir Tabldot Yemek

Güvenilir Toplu Yemek Hizmeti!

Kübra Catering olarak; kaliteli ve güvenilir Başakşehir tabldot yemek hizmeti vermekteyiz. Çalışanlarınızın sağlıklı anne yemeği tadında yemek yemeleri için kullanmış olduğumuz ürünlerde kaliteden ödün vermeden kapınıza kadar tabldot yemek getiriyoruz.

Başakşehir bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre tabldot hizmeti sunmaktayız. Sizde toplu yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.