Avcılar Toplu Yemek Şirketleri

Avcılar Toplu Yemek Şirketleri arasında öncü firmalardan biri olan Kübra Catering, Avcılar ilçesinde lezzetli yemekler ile toplu yemek hizmeti sunuyor.
Avcılar Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering
Avcılar Toplu Yemek Şirketleri

Anne Yemeği Tadında!

 

Kübra Catering olarak; Avcılar Toplu Yemek Şirketleri arasında yer almaktayız. Çalışanlarınızın ev yemeği tadında sağlıklı beslenmeleri için toplu yemek şirketleri ile anlaşma yapmanız sizin için uygun olacaktır. Avcılar toplu yemek şirketleri arasında bizi tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri düşük maliyetli ve kaliteli hizmet vermemizden dolayıdır.

Avcılar bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde toplu yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.