Avcılar Yemek Firmaları

Kübra Catering olarak; Avcılar Yemek Firmaları arasında yer almaktayız. Yemeklerimizi kaliteden ödün vermeden ev yemeği tadında kapınıza kadar teslim ediyoruz.
Avcılar Yemek Firmaları

Kübra Catering
Avcılar Yemek Firmaları 

Taşıma Yemek İle Kapınıza Hizmet!

Kübra Catering olarak; Avcılar Yemek Firmaları arasında yer almaktayız. Yemeklerimizi kaliteden ödün vermeden ev yemeği tadında kapınıza kadar teslim ediyoruz. Avcılar yemek firmaları arasında bizi tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri düşük maliyetli ve kaliteli hizmet vermemizden dolayıdır.

Avcılar bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.