Bayrampaşa Catering Fiyatları

Kübra Catering tarafından özenle hazırlanan lezzetli yemekleri ile Bayrampaşa bölgesinde uygun fiyatlı catering hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kübra Catering
Bayrampaşa Catering Fiyatları

Damak Tadını Önemseyenlere Özel!

 

Kübra Catering olarak belirlemiş olduğumuz lezzetler dolusu sağlıklı yemeklerimizi göz önünde bulundurarak ekonomiye uygun bir şekilde ücret talebi vermekteyiz. Kübra Catering Bayrampaşa catering fiyatlarımızı belirlenirken hem bütçeniz hemde zevkiniz düşünülmektedir. Kübra Catering olarak diğer şirketlerden ayıran özelliğimiz kaliteli, hijyenik yemek üretimimizdir. Kübra Catering, Bayrampaşa catering fiyatlarını her sektörler uygun menüler halinde sunmaktayız. Bayrampaşa catering fiyatlarımız konusunda müşterilerimize kusursuz bir yemek üretim ve dağıtım hizmeti sağlamaktayız.

Bayrampaşa Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
package

Birbirinden lezzetli menüler ile

Okullara Catering Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin

TEKLİF AL

Catering ve Tabldot Yemek Teklifi Al!

TEKLİF AL!
Merhaba 👋

İşletmeniz için tabldot yemek ve catering hizmeti alacaksanız Bizden teklif almadan karar vermeyin…
11:14

Teklif Al

Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.