Tabldot Yemekleri

Tabldot Yemekleri Kübra Catering ile fark yaratmaya devam ediyor. Lezzetli ve bir o kadar da kaliteli yemek hizmeti ile sizlerleyiz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tabldot Yemeklerle Hayat Çeşit Çeşit

Tabldot Yemekleri Fransızca “misafir sofrası” anlamına gelen Table d’hote ifadesinden Türkçe ‘ye geçmiştir. Tabldot yemekleri çok çeşidin bir arada bulunması anlamına da gelmekte böylece personelin günlük yemekleri her gün çok çeşitli olarak önlerine sunulmaktadır. Diğer yandan Tabldot yemekleri zaman problemini firmalar için yemek konusunda ortadan kaldırmaktadır. Tabldot yemekleri sadece yemek konusu için firma bünyesinde personel bulundurma gereğini de kaldırmaktadır.

 

Kübra Catering tabldot yemekleri konusunda aylık menülerimizi oluştururken, çorbadan ana yemeğe, salatadan tatlıya kadar her gün birbirini tamamlayacak tarifleri bir araya getiriyoruz. Tabldot yemeklerini sağlıklı beslenme kurallarını göz önüne alarak, öğünlerimizde et-tavuk-sebze-bakliyat-hamur işi-tatlı dengesini koruyarak, müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.
Teklif İsteyin

Kübra Catering Catering Hizmeti

Çeşit çeşit lezzetli menülerle Tabldot Yemekleri hizmeti sunuyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Dilediğiniz her yerde düğün,iş yeri farketmeksizin Tabldot Hizmeti ile sizlerin yanındayız.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Sunulan çeşitli yemekler ile Uygun Tabldot Yemek Hizmeti olanağı sağlıyoruz. 

En Leziz Tabldot Yemekleri

Etiket Bulutu
#Tabldot Yemek#Tabldot#Tabldot Fiyatları#Tabldot Firmaları
#Tabldot Şirketleri#Tabldot Yemek Şirketleri
iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Catering İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.