Tabldot Yemekleri

Tabldot yemekleri hayatımızı kolaylaştırarak büyük firmalar da yer almıştır. Toplu yemek anlamına gelen tabldot şimdi çeşitli halleriyle sizlerle buluşuyor.

Tabldot Yemeklerle Hayat Çeşit Çeşit

Tabldot Yemekleri Fransızca “misafir sofrası” anlamına gelen Table d’hote ifadesinden Türkçe ‘ye geçmiştir. Tabldot yemekleri çok çeşidin bir arada bulunması anlamına da gelmekte böylece personelin günlük yemekleri her gün çok çeşitli olarak önlerine sunulmaktadır. Diğer yandan Tabldot yemekleri zaman problemini firmalar için yemek konusunda ortadan kaldırmaktadır. Tabldot yemekleri sadece yemek konusu için firma bünyesinde personel bulundurma gereğini de kaldırmaktadır. Kübra Catering tabldot yemekleri konusunda aylık menülerimizi oluştururken, çorbadan ana yemeğe, salatadan tatlıya kadar her gün birbirini tamamlayacak tarifleri bir araya getiriyoruz. Tabldot yemeklerini sağlıklı beslenme kurallarını göz önüne alarak, öğünlerimizde et-tavuk-sebze-bakliyat-hamur işi-tatlı dengesini koruyarak, müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.
 

Etiketler Bulutu

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.