Corona(DAVIP-19) Virüsüne Karşı, Yerinde Yemek Hizmeti

Dünyayı etkisi altına alan Corona (DAVID-19) sebebiyle bilindiği üzere restourant ve toplu halde yemek yenilebilinecek alanlar geçici bir süre kapatıldı. Toplumdan izole edilmenin gerekliliği, çalışmak zorunda olan müşterilerinin sağlığını herşeyin üzerinde tutarak, Kübra Catering Toplu Yemek Şirketi hizmet vermeye devam etmektedir.


Yemek Servisi Hizmeti

Avrupa ve Anadolu Yakasına Yemek Servisi gerçekleştiren Kübra Catering herşeyden önce toplumun sağlığı için , Hastanelere Yemek Hizmeti, Yerinde Yemek Hizmeti, Otellere Catering Hizmeti’ne devam etmektedir. Kübra Catering Yıllardır süren tecrübesi ile kaliteden hiç bir zaman ödün vermemiştir. Toplumun, sevdiklerinizin ve kendi sağlığınız için Kübra Catering’de evde kal çağrısına öncülük etmektedir. Bunun için yerinde yemek hizmetine devam ederek Corona (DAVID-19) Virüsünün yayılmasını önlemek için hizmetlerine profesyonel kadrosuyla devam etmektedir.


Kübra Catering, Virüsten korunmak için Bağışıklık sistemimizi koruyan antioksidanlar olan A, C, E ve D vitaminleri ile çinko, selenyum ve demir gibi vitamin ile mineralleri içeren besinleri düzenli ve yeterli düzeyde almamız gerekliliğini değerli müşterilerine öneriyor.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.