İstanbul Tabldot Yemek Hizmeti

Son yıllarda hız kazanan yemek hizmetleri içinde çeşitli organizasyonlar, eğlenceler, etkinlikler ve kutlamalar sıkça tercih edilmektedir. İstanbul'da Tabldot Yemek Hizmeti, işletmelerin çoğunluğunda endüstriyel mutfak olmadığından ve yemek yapma zahmetiyle uğraşmak istemekdiklerinden dolayı catering hizmetleri ön plandadır.


İstanbul Tabldot Yemek Hizmeti, daha az bütçe ile Catering hizmetimizden yararlanmak sıkça tercih edilen çözümlerden biridir. Kübra Catering'in diğer catering hizmetlerinden ayıran özelliği yemeklerimizin hızlı servis, lezzetli, hijyenik ve samimi bir biçimde müşterilerine ulaştırmasıdır.


Kübra Catering olarak, yetenekli ve uzman kadromuz ile hazırladığımız yemeklerin hepsinde kalite kontrolleri onaylanmıştır. Tabldot Yemek Hizmeti yaparken hazırlanan yemekler gıda mühendisleri tarafından kontrol edilerek sizlere en uygun şekilde sunulmaktadır. Yemeklerimizin tazeliği bozulmadan özel üretilmiş ekipmanlarımız, sıcak ve samimi bir şekilde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

 

Müşterilerimizin memnuniyetini ve beklentilerini karşılamamız, şirketimizin için en önemli hedef ve kazancımızdır. İstanbul'da sizde Tabldot Yemek Hizmeti'nden yararlanmak istiyorsanız kubracatering.com web sitemizden ya da (0212) 673 44 78 numaramızdan bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Taşıma Yemek Hizmeti İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.