Son zamanlarda çeşitli organizasyonlar, eğlenceler, etkinlikler ve kutlamalar sıkça tercih edilmektedir. İstanbul'da Tabldot Yemek Hizmeti, yoğun ve kalabalık bir kentte, işletmelerin yemek üretiminde endüstriyel mutfağa sahip olmadığından dolayı, firmaların tercih ettikleri bir alternatiftir.

İstanbul Tabldot Yemek Hizmeti, daha az bütçe harcandığından dolayı Catering hizmetimizden yararlanmak sıkça tercih edilen çözümlerden biridir. Kübra Catering'in diğer catering hizmetlerinden ayıran özelliği yemeklerimizin hızlı servis, lezetli, hijyenik ve sıcak bir biçimde müşterilerine eriştirilmesidir.

Kübra Catering olarak, yetenekli ve uzman kadromuz ile hazırladığımız yemeklerin hepsinde kalite kontrolleri onaylanmıştır. Tabldot Yemek Hizmeti yaparken hazırlamış olduğumuz yemekler gıda mühendisleri tarafından kontrol edilerek sizlere en uygun şekilde sunulmaktadır. Yemeklerimizin tazeliği bozulmadan oldukça özel üretilmiş ekipmanlarımız, hoş ve samimi bir şekilde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ve beklentilerini karşılamamız, şirketimizin için en önemli hedef ve kazancımızdır. İstanbul'da sizde Tabldot Yemek Hizmeti'nden yararlanmak istiyorsanız kubracatering.com web sitemizden ya da (0212) 673 44 78 numaramızdan bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.