Catering Şirketi Nedir?

Catering kelimesi sözlükte "Yiyecek içecek ve ikram servisi" anlamlarını taşımaktadır.


Catering kelimesi ülkemizde genel olarak yemek şirketi diye anılmaktadır. Nişan, Kına, Düğün, Doğum günü gibi organizasyonlarda son zamanlarda daha çok kullanılmaya başlayan Catering firmaları günümüzde gittikçe popülaritesini arttırmaktadır.
 

Catering firmaları çalışanları genelde yemek konusunda uzmanlaşmış, her gün toplu yemek üretimi yapan kişilerden oluşmaktadır. Bu kişiler Catering firmasının aldığı siparişlere göre günlük yemek üretimini bitirir, ve belirlenen saatlerde istenilen adrese teslim edilir.

Günlük yemekler iş yerlerine, okullara, fabrikalara, evlere ulaştırılırken sağlıklı getirilmesi çok önemlidir. Genellikle yemek servisi firmaları yemeklerini özel bir kutu ve içinde sıcaklığını koruyan bir jel ile getirmektedir.

Catering firmaları araştırması yaparken en çok dikkat edilecek konulardan bir tanesi yemeğin sağlığıdır. Eğer sizde catering firmalarından yemek servisi hizmeti almak istiyorsanız firmanın üretim binasına gidip yemek üretim alanını ziyaret edebilirsiniz.

Catering firması seçme de diğer önemli bir konu uygun maliyetli olması, Maliyetin sizin seçiminize göre değişeceği için firmalardan fiyat teklifleri alarak size uygun yemek servisi firmasını seçebilirsiniz.

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.